Dodaj ogłoszenie

Dział ogłoszeniowy przeznaczony jest wyłącznie do publikacji ogłoszeń drobnych od osób prywatnych. Jakakolwiek reklama jest w nim zabroniona. Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń oraz zastrzega sobie prawo do ich modyfikacji i usuwania bez podania przyczyn.

Ogłoszenie
Kategoria *
Tytuł ogłoszenia *
Treść *
Zdjęcie
Czas emisji
Twoje ogłoszenie zastanie opublikowane w portalu pieniny24.pl ale możesz od razu dodać go do innych współpracujących z nami serwisów. Wystarczy z listy poniżej wybrać gdzie jeszcze ma trafić Twój anons.
SerwisyDane kontaktowe
Telefon *
E-mail
Podany adres e-mail będzie nie widoczny na stronie. Do kontaktu będzie służył specjalny formularz pod ogłoszeniem. Jeśli chcesz by Twój adres był widoczny np. w celu wysłania CV zaznacz poniższą opcję.
Pokaż mój adres
Dane do wiadomości redakcji
Regulamin

Regulamin korzystania z usługi ogłoszeń drobnych dostępnej na stronach Małopolskiego Portalu Informacyjnego MalopolskaOnline.pl oraz portali wspolpracujacych

  1. Małopolski Portal Informacyjny MalopolskaOnline.pl świadczący przedmiotową usługę wydawany jest przez Grupa Medio Spółka z o. o., z siedzibą w Nowym Targu, ul. Krzywa 9 wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000341541, NIP 735-28-00-536
  2. Regulamin niniejszy określa warunki zamieszczania ogłoszeń bezpłatnych ogłoszeń drobnych.
  3. Ogłoszenia dodaje się samodzielnie, za pomocą formularza zamieszczonego na stronie ogłoszeń Małopolskiego Portalu Informacyjnego MalopolskaOnline.pl oraz serwisów współpracujących
  4. Treść ogłoszenia zawierać może 800 znaków oraz zdjęcie o rozmiarze do 200Kb. Wszystkie wymagane pola muszą zostać uzupełnione, a dodanie ogłoszenia oznacza akceptacje niniejszego regulaminu oraz zgodę na wykorzystanie przez wydawcę Małopolskiego Portalu Informacyjnego MalopolskaOnline.pl podanego adresu e-mail zgodnie z zapisami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną do obsługi związanej z dodanym ogłoszeniem, przesyłania informacji handlowych oraz do celów marketingowych.
  5. Ogłoszenie zostaje aktywowane po akceptacji administratora w terminie nie przekraczającym 24 godzin.
  6. Małopolski Portal Informacyjny MalopolskaOnline.pl zastrzega sobie możliwość nie publikowania ogłoszeń, w szczególności wielokrotnie dodawanych ogłoszeń tej samej lub podobnej treści, oraz do usuwania zdjęć załączonych do ogłoszeń szczególności zawierających treści reklamowe.
  7. Ogłoszenia naruszające prawo, nawołujące do zachowań niezgodnych z prawem i przyjętymi normami obyczajowymi oraz naruszające normy moralno-etyczne nie będą publikowane.
  8. Ogłoszenia emitowane są przez okres 7, 14 lub 21 dni
  9. Do czasu wygaśnięcia ogłoszenie nie ma możliwości publikacji kolejnego ogłoszeni o tej samej treści
  10. Ogłoszenia publikowane są bezpłatnie