Ogłoszenie

Market budowlany Tech-Bud z Rabki-Zdrój zatrudni Pana na stanowisko: Doradca Klienta

Zadania:
- kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy,
- fachowe doradztwo Klientom,
- układanie produktów w markecie,

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- umiejętność radzenia sobie ze stresem,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w zespole.
- doświadczenia w bezpośredniej obsłudze Klienta.

Oferujemy:
- stabilną pracę w profesjonalnym zespole,
- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu (umowa o pracę) ? praca na dwie zmiany po 8h
- pełne świadczenia,
- szkolenie przygotowawcze,
- atrakcyjne wynagrodzenie,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: praca (at) techbudrabka.pl
lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 pod nr. Tel. 664-990-390
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Dodatkowe informacje
adres e-mail:
praca@techbudrabka.pl
telefon:
664 990 390
data dodania:
Piątek, 20 listopada 2020 11:30
data ważności:
Piątek, 27 listopada 2020
Wyślij wiadomość
Wiadomość *
Imię i nazwisko *