Ogłoszenie

Magazynier

Firma Dubiel Vitrum Producent Szkła i Luster w Rabce-Zdroju zatrudni magazynierów.

Opis stanowiska:
- przyjmowanie, wydawanie produktów,
- rozlokowanie produktów w magazynie,
- wystawianie dokumentów magazynowych,
- prowadzenie prac przeładunkowych,
- kompletacja oraz przygotowanie towaru do wysyłki.

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym,
- mile widziana znajomość zasad gospodarki magazynowej oraz uprawnienia
operatora wózka widłowego i/lub uprawnienia na suwnicę,
- mile widziani absolwenci lub uczniowie szkół zaocznych.

Oferujemy:
- bezpłatne kursy i szkolenia na obsługę wózków widłowych i suwnic,
- stabilną pracę,
- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu (umowa o pracę).

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenia na adres mailowy
lub wypełnienie kwestionariusza w sekretariacie firmy ul. Kilińskiego 74a Rabka-Zdrój.

Dodatkowe informacje
adres e-mail:
rekrutacja@dubielvitrum.pl
telefon:
18 26 913 70
data dodania:
Piątek, 12 stycznia 2018 13:13
data ważności:
Poniedziałek, 22 stycznia 2018
Wyślij wiadomość
Wiadomość *
Imię i nazwisko *